Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Motiv med flicka i korgstol, signerad samt numrerad 225/360, ca 60x42 cm

791371

2020-07-08