Stolar 1950/60-tal

Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1950/60-tal, fanérade i björk och teak, spår av etikettmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Ett ben med lagning (fäste), brukslitage

791373

2020-07-08