Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1950/60-tal, fanérade i björk och teak, spår av etikettmärkning, sitthöjd ca 43 cm
Ett ben med lagning (fäste), brukslitage
791373
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här