Wilke Adolfsson glas

Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas
Wilke Adolfsson glas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, (8) vinglas, Orrefors, speciellt framtagna för Alfred Berg fondkomission i en begränsad upplaga på 130 set, signerade samt daterade 88, i två lådor, höjd ca 20,5 cm

Slitage på lådornas utsidor

791379

2020-07-08