Wilke Adolfsson glas
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, (8) vinglas, Orrefors, speciellt framtagna för Alfred Berg fondkomission i en begränsad upplaga på 130 set, signerade samt daterade 88, i två lådor, höjd ca 20,5 cm
Slitage på lådornas utsidor
791379
2020-07-08