Hög hatt

Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt
Hög hatt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖG HATT, märkt Carl Graucob Stockholm, hattväska medföljer

Bruksslitage, väskrem med skador

791380

2020-07-07