Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med vindruvor, signerad E. Cederberg, olja på pannå, ca 19x23,5 cm

791381

2020-07-08