Oljemålning Eric Cederberg
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med vindruvor, signerad E. Cederberg, olja på pannå, ca 19x23,5 cm
Kuntoraportti
791381
Päivämäärä:
2020-07-08