MAssimo CAmpigli litografi

MAssimo CAmpigli litografi
MAssimo CAmpigli litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): Komposition med figurer, signerad samt daterad 59 och nurerad 74/100, ca 18x25 cm

791385

2020-07-11