Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Stilleben med afrikansk figur, signerad, olja på duk ca 55x71 cm
791389
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här