Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Stilleben med afrikansk figur, signerad, olja på duk ca 55x71 cm

791389

2020-07-08