Gösta Adrian-Nilsson

Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965) (4): "De tre små sjömännens äventyr i Paris", stämpelsignerade GAN, numrerad 220/475, mapp med 4 verk i varje, giclée tryck på Hannemuhle 310 papper, ca 49,5x70 cm, intyg medföljer

791391

2020-07-06