Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, figuriner, 3 st., föreställande häst, kamel samt åsna, chamotte, Rörstrand, höjd ca 10,5-18 cm
Smärre slitage, kamel med nagg på näsan
791393
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här