Gunnar Nylund figuriner

Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner
Gunnar Nylund figuriner

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, figuriner, 3 st., föreställande häst, kamel samt åsna, chamotte, Rörstrand, höjd ca 10,5-18 cm

Smärre slitage, kamel med nagg på näsan

791393

2020-07-08