Mulberry väska

Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MULBERRY, axelbandsväska, ormskinn, detaljer i mässing, numrerad 652063, 25x33x9 cm

Bruksslitage

791395

2020-07-06