Taklampa Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1900-talets andra hälft, tre ljuspunkter, stomme i mässing, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson AB Markaryd Sweden, numrerad 549/3 M, höjd ca 70 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
791396
2020-07-06