Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1900-talets andra hälft, tre ljuspunkter, stomme i mässing, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson AB Markaryd Sweden, numrerad 549/3 M, höjd ca 70 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

791396

2020-07-06