Sterling smuycke Finland

Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland
Sterling smuycke Finland

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGSMYCKE, sterlingsilver Finland, 1970-tal, dekor av fasettslipade med vita stenar samt en blå, höjd inkl. ögla 4 cm, manglad pansarläng ca 42 cm, totalvikt ca 27 g

Bruksslitage

791403

2020-07-06