Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄNGSMYCKE, sterlingsilver Finland, 1970-tal, dekor av fasettslipade med vita stenar samt en blå, höjd inkl. ögla 4 cm, manglad pansarläng ca 42 cm, totalvikt ca 27 g
Bruksslitage
791403
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här