Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med kalkstensskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal, mahognyfanér, beslag och dekor i mässing, höjd ca 83, 75x45 cm

Bruksslitage, senare förstärkta ben
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

791408

2020-07-08