Byrå med stenskiva
2020-07-08
791408
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med kalkstensskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal, mahognyfanér, beslag och dekor i mässing, höjd ca 83, 75x45 cm
Bruksslitage, senare förstärkta ben
Nyckel finns att hämta i Utlämningen