Karin Bernholm

Karin Bernholm
Karin Bernholm
Karin Bernholm
Karin Bernholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN BERNHOLM, matta, Axeco Design, rölakan, monogramsignerad, ca 200x136 cm

Brukslitage, en langettering med skada

791412

2020-07-08