Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN BERNHOLM, matta, Axeco Design, rölakan, monogramsignerad, ca 200x136 cm
Brukslitage, en langettering med skada
791412
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här