Damhattar

Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar
Damhattar

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMHATTAR, 3 st., 1900-talets första hälft, av strå resp. en med kulle av brun sammet, märkta Harrods, Frederick Fox, Fratelli Marzi Firenze/Italien, diameter 34x50 cm

Bruksslitage

791414

2020-07-06