Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, från Snickis, björk, svarvade ben, brännstämplad, daterad 2013, höjd ca 50, 140x74 cm

Smärre slitage

791417

2020-07-11