Hermann Talvik oljemålning

Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Motiv med fjäll, signerad samt daterad 79, olja på duk, ca 47x59 cm

791418

2020-07-08