Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VON WRIGHT, fågelplanscher, 4 st., färglitografier, bland annat Strandskata och Korp, 1920-tal, rammått ca 42x32
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Ej examinerade ur ram
791434
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här