Von Wright, fågelplanscher

Von Wright, fågelplanscher
Von Wright, fågelplanscher

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VON WRIGHT, fågelplanscher, 4 st., färglitografier, bland annat Strandskata och Korp, 1920-tal, rammått ca 42x32

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Ej examinerade ur ram

791434

2020-07-15