Evy Låås oljemålning

Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): Interiör, signerad, olja på duk, ca 47x38 cm

791451

2020-07-08