Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, 2 ljuspunkter, rstomme i vitmetall, kula i svärtat trä samt skärm i frostat och målat glas, höjd ca 34, diameter 45

Funktionen garanteras ej, slitage

791452

2020-07-10