Peder Josefsson oljemålning

Peder Josefsson oljemålning
Peder Josefsson oljemålning
Peder Josefsson oljemålning
Peder Josefsson oljemålning
Peder Josefsson oljemålning
Peder Josefsson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PEDER JOSEFSSON (född 1943): "Utan titel", signerad på baksidan, olja på pannå, ca 15x15 cm

791456

2020-07-10