Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
PEDER JOSEFSSON (född 1943): "Utan titel", signerad på baksidan, olja på pannå, ca 15x15 cm
791456
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här