Bordslampor vägglampa

Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa
Bordslampor vägglampa

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, VÄGGLAMPA, 1970/80-tal, mässing, bl a ENCO 69, bordslampornas mått total höjd inkl skärm ca 60 cm

Brukslitage

791460

2020-07-07