Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, VÄGGLAMPA, 1970/80-tal, mässing, bl a ENCO 69, bordslampornas mått total höjd inkl skärm ca 60 cm
Brukslitage
791460
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här