Tronstol 1800-talets slut

Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut
Tronstol 1800-talets slut

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRONSTOL, 1800-talets slut, rikt skuren dekor, mörkbestat lövträ, 200, längd 90, sitthöjd 58 cm

Sprickor, avslag, slitage

791461

2020-07-07