Fällbord England 1800-tal

Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, England, 1800-tal, mahogny, fotställning med hjultrissor, höjd ca 70, samt 60 x 40+40+10

Slitage

791462

2020-07-07