Taklampa 1960/70-tal

Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, pressat glas samt metall, 1960/70-tal, 37x19x18 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

791463

2020-07-10