Resegarderob Louis Vuitton Paris
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RESEGARDEROB, Louis Vuitton, Paris, 1970-tal, monogrammönstrad "Monogram canvas" med cognacsfärgat läder, innehållande 5 st. galgar, namnbricka, stämpelmärkt LOUIS VUITTON PARIS made in france,130-57 x 55 x 20 cm
Bruksslitage, fläckar, smärre repor, påtagligt slitage på läderremmar
791466
2020-07-10