Resegarderob Louis Vuitton Paris

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEGARDEROB, Louis Vuitton, Paris, 1970-tal, monogrammönstrad "Monogram canvas" med cognacsfärgat läder, innehållande 5 st. galgar, namnbricka, stämpelmärkt LOUIS VUITTON PARIS made in france,130-57 x 55 x 20 cm

Bruksslitage, fläckar, smärre repor, påtagligt slitage på läderremmar

791466

2020-07-10