Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, nyrenässans, 1800-talets slut, lejonfötter och kopplade ben, sitthöjd 37 cm, exkl kudde

Senare klädsel och sittpuff. Smärre skador, enstaka träbortfall på ben.

791467

2020-07-07