Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
TABURETT, nyrenässans, 1800-talets slut, lejonfötter och kopplade ben, sitthöjd 37 cm, exkl kudde
Senare klädsel och sittpuff. Smärre skador, enstaka träbortfall på ben.
791467
2020-07-07