Bordslampor alabaster

Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 3 st., snarlika, 1960/70-tal, alabster, inkl sockel resp skärm höjd ca 37/ 43/ 47 cm

Smärre nagg

791469

2020-07-08