Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, skuren dekor i ek, pärlspikning, läderklädda, total höjd 130, sitthöjd 48 cm

Fläckar och skador, avslag

791470

2020-07-07