Bordslampa GAB

Bordslampa GAB
Bordslampa GAB
Bordslampa GAB
Bordslampa GAB
Bordslampa GAB
Bordslampa GAB

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, nysilver, 1930-tal, total höjd inkl skärm ca 45 cm

Brukslitage

791501

2020-07-08