Ryamatta

Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rya, 1900-talets mitt, möjligen Viola Gråsten, ca 150x110 cm

FRansar med slitage

791522

2020-07-07