Industripalatset

Industripalatset
Industripalatset
Industripalatset
Industripalatset

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med Industripalatset i Stockholm 1893, otydligt signerad, akvarell, 29x52

791579

2020-07-07