Hans Martin oljemålning

Hans Martin oljemålning
Hans Martin oljemålning
Hans Martin oljemålning
Hans Martin oljemålning
Hans Martin oljemålning
Hans Martin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS MARTIN, Motiv med skärgårdsbåt och Nationalmuseum, signerad samt daterad 77, olja på duk, ca 39x69 cm

791582

2020-07-09