Stig Södersten oljemålning

Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning
Stig Södersten oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG SÖDERSTEN (1906-1979): "Gammalt skeppsvrak", Öland, signerad, olja på duk, ca 37x45 cm

791608

2020-07-09