Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Porträtt av Otto von Friesen, signerad A Fridell, etsning, 26x16

Veck, gulnad

791609

2020-07-09