Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS ARNOLD (1925-2010): "En pojkes dröm", signerad a tergo Hans Arnold, etsning, ca 14x10 cm
791613
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här