Oidentifierad konstnär skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, sittande man, gipsskulptur, höjd ca 55 cm

Smärre nagg, slitage

791614

2020-07-09