Anna Kallstenius skulptur

Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur
Anna Kallstenius skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

ANNA KALLSTENIUS (2), (1872-1966) "Ensam", signerad samt daterad 1916, EDLA HALLWYL "Fästingbortttgning, skulpturer i gips, höjd ca 20 samt 16,5 cm

Smäre slitage

791616

2020-07-09