Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ANNA KALLSTENIUS (2), (1872-1966) "Ensam", signerad samt daterad 1916, EDLA HALLWYL "Fästingbortttgning, skulpturer i gips, höjd ca 20 samt 16,5 cm
Smäre slitage
791616
2020-07-09