Hertha Hillfon skulptur

Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERTHA HILLFON, (1921-1913) skulptur i form av brödkaka, oglaserat lergods, monogramsignerad och daterad -82, ca 28x27 cm

791621

2020-07-09