Birger Birger Ericsson oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994), småstadslandskap med kyrka och bostadshus, signerad Birger, olja på pannå, ca 57x67 cm
Kuntoraportti
Några enstaka fläckar
791643
Päivämäärä:
2020-07-08