Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka med ägg, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, förlaga till påskkort, ca 16x11,5 cm

791667

2020-07-09