Francois Boucher, efter

Francois Boucher, efter
Francois Boucher, efter
Francois Boucher, efter
Francois Boucher, efter
Francois Boucher, efter
Francois Boucher, efter

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCOIS BOUCHER (Frankrike 1703-1770), efter: Kurtiserande par, betecknad "D´apres Boucher Johan Ringsten", 1900-talets första hälft, olja på duk, 90x110 cm

791691

2020-07-08