Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANCOIS BOUCHER (Frankrike 1703-1770), efter: Kurtiserande par, betecknad "D´apres Boucher Johan Ringsten", 1900-talets första hälft, olja på duk, 90x110 cm
791691
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här