Göran Brunius Råsunda

Göran Brunius Råsunda
Göran Brunius Råsunda
Göran Brunius Råsunda
Göran Brunius Råsunda
Göran Brunius Råsunda
Göran Brunius Råsunda

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Ängen" - Norr om Råsunda, monogramsignerad GB, 1948, olja på pannå, ca 70x100 cm, även målning på baksidan "I skinnhuva"

791694

2020-07-10