Filmaffisch

Filmaffisch
Filmaffisch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILMAFFISCH, "Huset nr 17", Borås Kliché o Litografiska, medverkande bl a Edvard Persson o Georg Fant, ca 100x70 cm

Gulnader/skador

791702

2020-07-07