Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ROGER NIMIER, "Paméla eut le tort de répéter sa phrase", medföljande färglitografi av Bengt Lindström, signerad Lindström EA V/XV, bladmått ca 30x40 cm
Fuktskadad kasett
791703
2020-07-07