Bengt Lindström/ Roger Nimier

Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier
Bengt Lindström/ Roger Nimier

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROGER NIMIER, "Paméla eut le tort de répéter sa phrase", medföljande färglitografi av Bengt Lindström, signerad Lindström EA V/XV, bladmått ca 30x40 cm

Fuktskadad kasett

791703

2020-07-07