Gunghäst 1900-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd ca 50 cm, längd ca 61 cm

Åldersrelaterat slitage, omfattande skador, delar saknas

791708

2020-07-12