Tudor Day+Date
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
23 000 SEK
TUDOR, Genève, Date+Day, 100m 330 fr, armbandsur, stål/gulguldtonat stål, automatisk, safirglas, dag, datum, integreread länk, viklås, kaliber 2834-2, ref 23013, serienr J260635, boettnr 8240, länkreferensnr 62113, cert daterad 100417, box, kartong, hängetikett, boettens mått 41x38,5 (45) mm
Lättare bruksspår, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen, box och kartong med skador
791714
2020-09-20