Tudor Day+Date

Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date
Tudor Day+Date

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

23 000 SEK

TUDOR, Genève, Date+Day, 100m 330 fr, armbandsur, stål/gulguldtonat stål, automatisk, safirglas, dag, datum, integreread länk, viklås, kaliber 2834-2, ref 23013, serienr J260635, boettnr 8240, länkreferensnr 62113, cert daterad 100417, box, kartong, hängetikett, boettens mått 41x38,5 (45) mm

Lättare bruksspår, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen, box och kartong med skador

791714

2020-09-20